Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: babytenis

Oblastní soutěž 2.třída sk. A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
5
0
41:9
41:9
257:96
10
2
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
5
0
40:10
40:10
261:128
10
3
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. D
Tisknout
3
3
38:22
38:22
278:190
9
4
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
3
3
32:28
32:28
250:226
9
5
TJ Sokol Dolní Lhota
Tisknout
2
4
25:35
25:35
221:264
8
6
TK Vratimov z.s. C
Tisknout
2
4
19:41
19:41
199:291
8
7
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE
Tisknout
0
6
5:55
5:55
67:338
6
8
neobsazeno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2019
1
TK Vratimov z.s. C neobsazeno
0:0
 
 
 
2
TJ Baník Ostrava OKD TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. D
5:5
5:5
39:37
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Sokol Dolní Lhota SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
3:7
3:7
25:42
Zápis o utkání - oficiální
4
TO TJ Nový Jičín TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE
10:0
10:0
60:4
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2019
5
neobsazeno TO TJ Nový Jičín
0:0
 
 
 
6
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE TJ Sokol Dolní Lhota
1:9
1:9
17:55
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ Baník Ostrava OKD
6:4
6:4
40:30
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. D TK Vratimov z.s. C
10:0
10:0
60:23
Zápis o utkání - oficiální
3
08.05.2019
9
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. D neobsazeno
0:0
 
 
 
10
TK Vratimov z.s. C SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
1:9
1:9
12:58
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Baník Ostrava OKD TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE
9:1
9:1
54:13
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Sokol Dolní Lhota TO TJ Nový Jičín
2:8
2:8
28:53
Zápis o utkání - oficiální
4
12.05.2019
13
neobsazeno TJ Sokol Dolní Lhota
0:0
 
 
 
14
TO TJ Nový Jičín TJ Baník Ostrava OKD
6:4
6:4
47:33
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE TK Vratimov z.s. C
3:7
3:7
27:49
Zápis o utkání - oficiální
16
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. D
9:1
9:1
57:25
Zápis o utkání - oficiální
5
26.05.2019
17
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. neobsazeno
0:0
 
 
 
18
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. D TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE
10:0
10:0
60:2
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Vratimov z.s. C TO TJ Nový Jičín
1:9
1:9
27:57
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Baník Ostrava OKD TJ Sokol Dolní Lhota
5:5
5:5
50:43
Zápis o utkání - oficiální
6
09.06.2019
21
neobsazeno TJ Baník Ostrava OKD
0:0
 
 
 
22
TJ Sokol Dolní Lhota TK Vratimov z.s. C
5:5
5:5
45:42
Zápis o utkání - oficiální
23
TO TJ Nový Jičín TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. D
7:3
7:3
44:36
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0:10
0:10
4:60
Zápis o utkání - oficiální
7
16.06.2019
25
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE neobsazeno
0:0
 
 
 
26
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TO TJ Nový Jičín
0:0
 
 
 
27
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. D TJ Sokol Dolní Lhota
9:1
9:1
60:25
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Vratimov z.s. C TJ Baník Ostrava OKD
5:5
5:5
46:44
Zápis o utkání - oficiální