Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: babytenis

53. Baby tenis-2.výkonnostní třída C-Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.B
Tisknout
6
1
30:12
63:29
452:362
13
2
TK Sparta Praha D
Tisknout
5
2
25:17
53:38
410:332
12
3
SK HAMR, z.s. B
Tisknout
5
1
32:10
67:23
479:326
11
4
TJ Sokol Vysočany
Tisknout
5
1
31:11
65:29
463:364
11
5
TGC Kunratice
Tisknout
3
4
17:25
39:54
381:433
10
6
Tenis Cibulka B
Tisknout
1
6
18:24
38:48
344:410
8
7
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
1
6
10:32
27:66
358:452
8
8
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
1
6
5:37
10:75
249:457
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.2019
10
Sokol Dolní Počernice z.s. Tenis Cibulka B
4:2
4:4
35:24
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Neřold Vojtěch
1
Halfarová Eva
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Hartoš Marek
1
Matějka Jan
1
 
 
 
6
0
1
0
1
0
3.
Kaděra Adam
1
Raev David
1
 
 
 
6
0
1
0
1
0
4.
Hátle Matěj
1
Norlin Lola
1
 
 
 
6
0
1
0
1
0
5.
Neřold Vojtěch
Hartoš Marek
1
1
Halfarová Eva
Norlin Lola
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Kaděra Adam
Hátle Matěj
1
1
Matějka Jan
Raev David
1
1
 
 
 
6
0
1
0
1
0
               
35
24
4
4
4
2

Soupiska Sokol Dolní Počernice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Adolt David
26.06.2010
0
1
2
Neřold Vojtěch
24.05.2011
0
1
3
Hartoš Marek
30.06.2010
0
1
4
Kaděra Adam
30.05.2011
0
1
5
Hátle Matěj
29.06.2010
0
1
6
Pelechová Adina
17.02.2011
0
1
7
Dandárová Anna
14.02.2010
0
1
8
Drekslerová Nela
10.05.2011
0
1

Soupiska Tenis Cibulka B

jméno
nar.
BH
1
Halfarová Eva
04.03.2011
0
1
2
Matějka Jan
22.06.2010
0
1
3
Raev David
02.08.2011
0
1
4
Duffek Adam
23.04.2010
0
1
5
Bednář Jaroslav
17.07.2012
0
1
6
Filkuka Alexander
19.07.2010
0
1
7
Vymyslický Tomáš
26.05.2010
0
1
8
Norlin Lola
17.12.2011
0
1
9
Justhova Nikol
11.03.2011
0
1